• krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

  • krajina, lidé, komunikace

Copyright 2024 - Spolek SUMIKO

Ukliďme se v Ouklidu

Náš spolek pořádá společně se statkem u Budků v Úklidu a partou dalších dobrovolníků zajímavou akci pro děti i dospělé, která bude spojena s malou slavností otevření rekonstruované návsi v Úklidu. Slavnost bude obohacena především o opékání selátka, jež dali k dispozici právě Budkovi a které budete moci ochutnat úplně zdarma. Pro děti je připraven den plný soutěží, her a večerních dobrodružství spojených s noclehem ve spacáku právě v úklidském parku. Pokud tedy máte chuť, rezervujte si sobotu 13.8.2016 na tuto akci a přijďte si popovídat se svými sousedy a známými z naší obce. Plakát s pozvánkou naleznete zde.